Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 11 de maig de 2021

09:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 07/05/2021)

11:00h

Conferència de premsa del diputat Pol Gibert (PSC-Units) amb la federació d'associacions de veïns contra de les retallades al CAP Poblenou de Sabadell

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 10/05/2021)

12:30h

Conferència de premsa del grup de la CUP per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 11/05/2021)

13:00h

Comissió de l'Estatut dels Diputats

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 07/05/2021)

16:00h

La presidenta rep en audiència una delegació del Consell Nacional de les Dones de Catalunya

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 10/05/2021)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció