Agenda

Novembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

26 d'octubre de 2026 - 1 de novembre de 2026

Dilluns, 26

18:00h

El president, Josep Rull, rep en audiència a representants del Consell Assessor d'Infraestructures

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 23/10/2026)

19:00h

El president, Josep Rull, assisteix a la dinovena gala de Foment del Treball i participa en el lliurament de les Medalles d'Honor a l'Excel·lència

Barcelona

(Aparició al web: 23/10/2026)

Dimarts, 27

09:30h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 23/10/2026)

10:30h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de grups

(Aparició al web: 23/10/2026)

Dijous, 29

18:00h

Acte de lliurament de la Medalla d'Honor del Parlament de Catalunya, en la categoria d'Or

Acte de lliurament de la Medalla d'Honor del Parlament de Catalunya, en la categoria d'Or

Auditori President Lluís Companys

Emissió en directe

(Aparició al web: 23/10/2026)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció