Agenda de Judit Alcalá González

L'agenda recull de manera automàtica tota l'activitat que els diputats han informat en les seves agendes.

Agost
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

24 d'agost de 2026 - 30 d'agost de 2026

Dilluns, 24

08:00h

La secretària quarta de la Mesa, I. Sra. Judit Alcalà, assisteix a una reunió de política municipal de la Federació del Partit dels Socialistes de Catalunya de les comarques de Lleida, el Pirineu i l'Aran.

Lleida

(Aparició al web: 04/09/2026)

11:00h

La secretària quarta de la Mesa, I. Sra. Judit Alcalà, es reuneix amb un possible candidat d'un municipi del Segrià.

Lleida

(Aparició al web: 04/09/2026)

Dimecres, 26

19:00h

La secretària quarta de la Mesa, I. Sra. Judit Alcalà, assisteix al pregó de la Festa Major d'Alcarràs.

Alcarràs

(Aparició al web: 04/09/2026)

Dijous, 27

11:00h

La secretària quarta de la Mesa, I. Sra. Judit Alcalà, assisteix a una reunió de direcció del Grup Parlamentari Socialistes i Units per Avançar.

Parlament

(Aparició al web: 04/09/2026)

19:30h

La secretària quarta de la Mesa, I. Sra. Judit Alcalà, es reuneix amb un possible candidat d'un municipi de l'Urgell.

Urgell

(Aparició al web: 04/09/2026)

Divendres, 28

09:00h

La secretària quarta de la Mesa, I. Sra. Judit Alcalà, es reuneix amb el vicepresident primer de la Diputació de Lleida.

Lleida

(Aparició al web: 04/09/2026)

10:00h

La secretària quarta de la Mesa, I. Sra. Judit Alcalà, assisteix a la recepció institucional a la gimnasta Queralt Vinós amb motiu de la seva convocatòria amb la Selecció Espanyola Júnior de Gimnàstica Rítmica.

Lleida

(Aparició al web: 04/09/2026)

Dissabte, 29

14:00h

La secretària quarta de la Mesa, I. Sra. Judit Alcalà, assisteix a la XXXVIII Paella Popular de la Festa Major d'Aitona.

Aitona

(Aparició al web: 04/09/2026)

17:00h

La secretària quarta de la Mesa, I. Sra. Judit Alcalà, assisteix a l'acte d'inauguració de les piscines públiques de Preixens.

Preixens

(Aparició al web: 04/09/2026)

20:00h

La secretària quarta de la Mesa, I. Sra. Judit Alcalà, assisteix al 49è Aquelarre de Cervera 2026.

Cervera

(Aparició al web: 04/09/2026)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció

Si voleu cercar per altres criteris us recomanem que utilitzeu la Cerca avançada