Agenda de Elena Díaz Torrevejano

L'agenda recull de manera automàtica tota l'activitat que els diputats han informat en les seves agendes.

Agost
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

24 d'agost de 2026 - 30 d'agost de 2026

Dijous, 27

21:00h

22:30h

Sopar popular Festa Major Dosrius

Dosrius, Barcelona

(Aparició al web: 03/09/2026)

Divendres, 28

21:00h

23:00h

Sopar popular Festa Major Caldes d'Estrac

Caldes d'Estrac, Barcelona

(Aparició al web: 03/09/2026)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció

Si voleu cercar per altres criteris us recomanem que utilitzeu la Cerca avançada